5 gólů a 6 asistencí! Mbappe vedl tým k nepřetržitému couvání a stal se skutečným stehenem týmu

V tomto kole Ligue 1, i když Messi, Neymar, Di Maria a další jihoameričtí fotbalisté společně chybí, s vynikajícím výkonem Mbappe, Paris stále zvrátila Angers 2-1 doma a nadále vedla Ligue 1. Mbappe dresy

V 69. minutě hry pomohl Mbappe Danilovi ke skórování. V 84. minutě přihrával Mbappe a Icardi hlavičkoval míč na paži soupeře. Paris dostala penaltu a Mbappe penaltu. Mbappe v této hře zaznamenal 1 gól a 1 asistenci.

Stojí za zmínku, že za posledních 8 dní Mbappé přispěl góly a asistencemi ve 3 po sobě jdoucích zápasech, což pomohlo francouzskému týmu a Paříži zvrátit se ve 3 po sobě jdoucích hrách. Paris Saint-Germain dresy

V Evropské lize Francie obrátila Belgii a Španělsko postupně. Mbappe měl 1 gól a 1 asistenci, Ligue 1 obrátila Angers 2-1 a Mbappe také 1 gól a 1 asistenci. A ve skóre WHOSCORED byl Mbappé nejlepší proti Belgii a Angers.

V Ligue 1 v této sezóně zaznamenal Mbappé v 10 zápasech 5 gólů a 4 asistence. V Lize mistrů asistoval 2krát ve 2 zápasech. Dresy na fotbal

Další dvě velké hvězdy v Paříži, Neymar, zaznamenal v Ligue 1 5 gólů a 2 asistence v 5 zápasech. Ve 2 zápasech Ligy mistrů nebyly žádné góly ani asistence.

Messi ve 3 zápasech Ligue 1 neskóroval ani asistoval ve 3 zápasech a ve 2 zápasech Ligy mistrů vstřelil 1 gól. Z datového hlediska není pochyb o tom, že Mbappé je aktuálně pařížským stehnem.